Vlna pod Zámkem – Brandýs nad Labem

Vítejte na první statické vlně pro surfing v České republice! Pokud je dostatečný průtok je vlna v provozu každý den v těchto časech: Po – Pá 18 – 20h a So – Ne (včetně svátků) 14 – 16h. To jsou hodiny vyhrazené pro surfing a do kanálu proudí největší množství vody. Mimo tyto hodiny je do kanálu pouštěno vody mnohem méně, vlna nefunguje a kanál slouží pouze lodím. Na místě je půjčovna kvalitních surfů (CBS) a neoprenů (Quiksilver, Roxy),  kterou stále rozšiřujeme a doplňujeme.  Než do Brandýsa vyrazíte přečtěte si prosím užitečné informace uvedené dole na této stránce.  Pro nejaktuálnější informace sledujte náš facebookový profil nebo volejte 777 952 222.

Zámek_Brandýs_nad_LabemSIPKA

Vlna je součástí umělého kanálu pro vodní slalom v Brandýse nad Labem, který byl vybudován ve výpusti bývalého mlýna přímo pod zámkem.  Překážka tvořící vlnu je umístěna hned na začátku kanálu přímo pod mostem spojujícím Brandýs nad Labem a Starou Boleslav.

IMG_0693

Místo má své kouzlo a je velmi dobře dostupné osobní i veřejnou dopravou.  Kromě surfování a jízdy na divoké vodě nabízí i další aktivity. Za prohlídku určitě stojí místní renesanční zámek s bohatou historií a výbornou restaurací.  Milovníci kol a koleček jistě ocení nový úsek Labské stezky začínající jen několik desítek metrů od kanálu. Voda v Labi je docela čistá a kanál je plný ryb.

Všem surfařům doporučuji vzít si staré prkno nebo využít půjčovnu na místě. Nezapomeňte si také boty (úplně stačí staré tenisky) – dno kanálu je z hrubého betonu a snadno dochází k oděrkám. Neopren zahřeje a ochrání vás před drobnými odřeninami o dno v případě nekontrolavaného pádu. Stejně užitečná je i helma.

Pro větší skupiny a firmy nabízíme vlastní pronájem vlny nebo organizaci akcí. Ohledně produkce a rozpočtu prosím volejte 602 622 075.

Banner vlna pod Zamkem

Mapa