Naše projekty

Riversurfing

Surfování na řece je provozováno v okolních zemích již desítky let. Jsme přesvědčeni, že je možné surfovat i na některých našich řekách. Proto aktivně hledáme místa pro vybudování umělé (statické) vlny. Máme vytypováno několik vhodných míst pro realizaci vlny, o kterých v současné době jednáme s povodím a majiteli přilehlých pozemků. Dalším krokem bude zpracování projektu a sestavení orientačního rozpočtu. Následně oslovíme potencionální partnery projektu a budeme usilovat o podporu u místní samosprávy. Místo, kde vlna vznikne se velmi rychle stane kultovním. Bude pravidelně navštěvováno surfaři i vodáky a jejich doprovodem. Vznikne tak nová, velmi zajímavá komunita.

Leinewelle_visualisierung_01

Realizace umělé vlny

Popularita surfingu celosvětově roste, každým rokem přibývá na světě tisíce surfařů. Surfing se zařadil mezi 10 nejpopulárnějších a nejrychleji se rozvíjejících sportů na světě. Klasické surfové pláže začínají být přeplněné.  Díky možnostem, které nám dává moderní doba, snadnému cestování, globalizaci a propojenosti světa zasáhl naplno fenomén surfingu i země, které nemají oceán a kde se zatím surfovat nedá.  To otevírá prostor pro stavbu umělých vln všeho druhu. V současné době se ve světě realizuje nebo je ve fázi příprav hned několik projektů.

 

projekt surfing in mall canada

Jsme v kontaktu s předními výrobci a dodavateli systémů na výrobu umělých vln a doufáme, že se jednou podaří takovou vlnu postavit i u nás. Zatím je bohužel podobný projekt díky vysokým pořizovacím i provozním nákladům bez spolupráce s velmi silným partnerem v ČR nerealizovatelný. Bylo by skvělé, kdyby se nějaký odvážný našel a šel do toho s námi!

 

Všechny naše projekty jsou otevřené spolupráci s Vámi, v případě zájmu nás kontaktujte.