Náš Surfcamp na Kanárských ostrovech – týden na který nezapomenete!

Stále více lidí u nás na vlně se ptá, kam je nejlepší vyrazit poprvé k oceánu a jak vlastně se surfingem začít…..  Kdo se chce opravdu naučit surfovat musí si vybrat místo, kde jsou dobré vlny a mít k ruce zkušeného místního surfaře. Přesně to a ještě mnohem víc Vás čeká, pokud vyrazíte do Surfhousu na Tenerife,  kde jsme pro Vás připravili surfcamp podle našich představ.

tenerifeSurfing - Kanárské ostrovyImagen-1.-Panorámica-del-volcan-Teide-www.fotosaereasdecanarias.com_los cristianos beachZápad sluncesurfy ve stojanu

Kanárské ostrovy patří mezi nejlepší světové surfové destinace a ne náhodou bývají označovány jako Havaj Atlantiku. Díky příznivé poloze a členitému pobřeží tu najdete všechny druhy vln a potkáte surfaře z celého světa. Příjemné klima a teplota vody mezi 19 – 23 °C vám umožní trávit surfingem dlouhé hodiny. Ostrov Tenerife je nejrozmanitější z celého souostroví a kromě skvělého surfingu nabízí i mnoho dalších aktivit. 

Jak může Váš týden vypadat?

Letenka z Prahy, Mnichova, Berlína, Vídně nebo Varšavy se díky nízkonákladovým aerolinkám dá pořídit snadno a levně po celý rok. Po necelých pěti hodinách letu se ocitnete daleko od starostí všedních dní na příjemném ostrově v Atlantiku a pouze nastoupíte do dodávky, která Vás převeze za 15 min do Surfhousu v Playa de Las Americas. Ten je vzdálený jen 5 min. chůze od známých spotů La Izquierda, La Derecha a dalších pláží vhodných na koupání. Vila je standardně zařízena. Pokoje 2 – 4 lůžka, společná dobře vybavená kuchyně, sprchy, toalety, bazén, terasa s grilem. V blízkosti surfhousu je surfová škola a půjčovna, kde si půjčíte potřebné vybavení (surf, neopren, boty, lycru). Celý Váš pobyt se o Vás bude starat náš kamarád a respektovaný lokál Amedeo – vynikající surfař a velký pohodář. Zná Tenerife jako málokdo a vždy ví, kam se vydat za těmi nejlepšími vlnami. Jako certifikovaný instruktor je zvyklý pracovat s úplnými začátečníky i dětmi. Jako uznávaný lokál pak protáhne zkušenější surfaře po známých i utajovaných spotech a předvede jim místní level surfingu. Večer se můžete těšit na BBQ, skvělou live kytaru nebo tour po místních beach barech. Když si budete chtít odpočinout od surfingu můžete vyrazit na nejvyšší horu Španělska – mystickou sopku Pico del Teide nebo na jednoduchý trek do dech beroucí vesničky Masca, kde hory dramaticky a strmě sestupují až do oceánu. Pokud se Vám nechce nikde chodit, Amedeo Vám půjčí paddleboard a prozradí, kde se skrývá krásná zátoka s průzračnou vodou, kde si budete moci zaplavat s mořskými želvami. Možností jak na Tenerife strávit super týden je velmi mnoho a samozřejmě není problém pobyt upravit tak, aby Vám co nejvíce vyhovoval. Amedeo je lokál, který má dobré kontakty a se vším Vám rád pomůže. V případě speciálních požadavků nebo doplňujících dotazů prosím volejte +420 777 952 222.

112133.25OLYMPUS DIGITAL CAMERADCIM100GOPROOLYMPUS DIGITAL CAMERAIMG_2256DCIM100GOPRO954736_10200919266816220_1161084126_nLogo finale-120

 

Zní to super, ale kolik to vlastně bude stát?!

Cena 450 EUR/osoba zahrnuje:

  • 7 nocí v surfhousu
  • 7x snídani
  • 5 surfových lekcí
  • Zapůjčení surfového vybavení po celou dobu pobytu
  • Transport při přesunech za vlnami do jiných částí ostrova
  • Boat trip
  • Transfer letiště – surfhouse a surfhouse – letiště

Cena nezahrnuje:

  • Letenku
  • Stravu (kromě snídaně)
  • Cestovní pojištění